MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Ağaçlı İstenilen Yüksekliklerde Fiber Minare Yapımı

Ağaçlı İstenilen Yüksekliklerde Fiber Minare Yapımı işlerini üstlenebiliyoruz. Firmamız içi çelik dışı fiber malzemeden kaliteli minareler oluşturmaktadır. Sitemizde yer alan fiber projeleri incelemenizi hemen öneririz.

Karadağ Minare olarak İstanbul ilinden Türkiye´nin her yerine uzanan minare yapımı konusunda Türkiye´nin en iyi ustalarını bünyesinde barındıran firmamız, 1 telefon kadar sizlere yakındır.  Son dönemlerin en çok tercih edilen minare çeşidi olan FİBER MİNARELERİMİZ, piyasada yer alan görünümleri bozuk, kalitesiz ürünlerin yanında BETONARME MİNARELER ile birebir aynı görünümde ve akrilik boyaları sayesinde en kaliteli şekilde üretimleri gerçekleştirilmiştir.

UZUN ÖMÜRLÜ MİNARELER

Fiber minareler kararma yapmaz, akrilik boya ile üretildiği için çok ama çok uzun seneler asla boya istemez. Aynı zamanda betonarme minareler ile eşdeğer olmasının yanı sıra, Fiber Minareler tamirat istemez, tadilat istemez, tamamı ile tek bir bütün olarak asla ek yerleri belli olmadan imalatı ve uygulaması yapılan ürünleri hemen sitemiz üzerindeki numaralarımızdan bizi arayarak detaylarını, fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Eyüp ilçesine bağlı olan AĞAÇLI mevkiide sizlere fiber minare yapımı sunuyoruz. Uzun ömürlü minare yapımını düşünen, minarelerin bakım gerektirmediği tek projedir.

Fiber minareyi yaptırdığınızda uzun seneler boyunca hiçbir bakım istemeden, hiçbir bakım gerektirmeden kullanımı yapabilirsiniz.

Sizlerde KARADAĞ Minarecilik firmasından fiber minare yapımı alanında hizmet almak için iletişim sayfasında yer alan numaraları hemen arayın.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?