MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Alibeyköy Çelik Minare Yapımı

Web Sitemize hoşgeldiniz. Alibeyköy Çelik Minare Yapımı hizmetini veren firmamız Karadağ Minarecilik olarak sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlerde bölgede minare yaptırmak istediğinizde Karadağ Minare firmasına erişebilir ve sitedeki projeleri incelemenizin ardından içi çelikten dışı fiberglass malzemeden üretilen uzun ömürlü ve uygun fiyatlı minarelere sahip olabilirsiniz.

İstanbul ilinde Solmayan bir boya olan akrilik boya sistemi ile üretilen fiber minareler ekstradan asla boya istemez, sitemizde yer alan PROJELER sekmesinde uygulama esnasında çekilmiş olan görüntülerimiz vardır.

KALİTELİ MİNARE USTALARI

Minareler daima pürüzsüz ve temiz çıkmaktadır. Betonarme minarelere kafa tutacak olan ve yıllar geçse dahi tadilat gerektirmeyecek olan minareler için Karadağ Minarecilik firmasını arayabilirsiniz. Orjinali ile birebir aynı olarak karşınıza çıkacak olan fiber minareler İstanbul ilinde bizlere ulaşmanız dahilinde sizlere sunulacaktır.  Konya ili ve çevresindeki talepleriniz için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. 

FİBERGLASS MALZEMEDEN MİNARE

Karadağ Minarecilik FİBER MİNARE aramalarınızda karşınıza çıktıysa doğru yerdesiniz. Firmamız aynı ustalar ile çok ama çok uzun yıllardır hizmetlerini vermektedir.  İstanbul ili ve çevresindeki tüm taleplere aynı gün değerlendirme yapıyor ve aynı gün fiyat verebiliyoruz.

EYÜP ilçesi ve çevresinde nerede olursanız olun firmamıza ulaşım sağlayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen minareler bizim işimiz.

Hemen facebook veya instagram hesaplarımızı takip ederek projelerimiz sırasında ustalarımızın çektiği resimleri anlık olarak inceleyebilir veya direk ustalarımız ile canlı konuşmalar yapabilirsiniz.

Fiber ve çelik minare yapımı konusunda en uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetindeyiz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?