MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Balat Uzun Ömürlü Çelik Cami Minaresi

Çelik ve fiber malzemeden üretilen minareleri sizlere sunuyoruz. İstanbul ilinde Balat bölgesinde Uzun Ömürlü Çelik Cami Minaresi yapımı için doğru adrestesiniz. Adresimize giriş yaparak kurumsal web sitemizdeki projeleri inceleyebilirsiniz.

Karadağ Minarecilik firması bu alanda yeni nesil cami minaresi uygulamasını sizlere sunuyor.  KARADAĞ MİNARECİLİK  Fiber minare alanında en iyi hizmetleri, en kaliteli şekilde sunabilen tek firma olarak faaliyetlerini uzun yıllardır Türkiye´nin 4 bir köşesinde sürdürmektedir. 

FİBERGLASS CAMİ MİNARESİ

Ürün malzemesi Elyaf ile Polyester karışımı olan FİBERGLASTIR. Fiberglas ürünler her türlü doğa şartlarına ve darbelere karşı en dayanıklı ürünlerdir. Fiberglas ürünler, beton malzemelere göre oldukça hafiftir ve taşınması daha kolaydır. Dış mekanlarda her türlü hava şartlarında bu ürünü rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Örneğin, yağmur ve kardan fiberglas ürünler kesinlikle etkilenmez.

UZUN ÖMÜRLÜ CAMİ MİNARESİ

Darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır.  Fiber minareler için projelerimizi inceleyebilir veya incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Karadağ Minarecilik ustalarına web sitesindeki numaraların haricinde facebook hesabından ya da instagram hesabından anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?