MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Bitlis İlinde Yeni Nesil Fiber Minare Yapımı

Bitlis İlinde Yeni Nesil Fiber Minare Yapımı - İstanbul Merkezli firma olan KARADAĞ MİNARECİLİĞİN yeni geliştirdiği fiber teknolojisi ile üretilen minareler sayesinde çok uygun.

En iyi fiyatlardan fiber minarelerin yapımı amacı ile bizlere ulaştıysanız doğru yerdesiniz. BİTLİS ili ve diğer doğu illerinde yıllardır betonarme minare yapımında en kaliteli işleri sunan firmamız yeni gelişmiş olan ve günümüze en uygun, maliyet ve seneler boyunca bakım gerektirmeyen fiber minareleri sizlere sunmaktadır.

Üretimini yaptığımız fiber minareler tamamen betonarme minare görünümündedir. Piyasada bulunan 2.kalite fiber minarelerle karıştırmayın. Yaptığımız işler ekyeri belli olmadan tamamen tek bir yapı görünümünde sunulmakta ve uygulanmaktadır.

Betonarme minarelere nazaran, bakım, tadilat ve tamirat gerektirmeyen bu ürünler için hemen sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

BİTLİS ili için en iyi, en ideal fiyatları alabileceğiniz tek firma olan KARADAĞ MİNARECİLİK sizlerin bir telefon kadar yakınınızdadır.

İlinizde ve çevre illerde ürün siparişi vermek, uygulama fiyatları öğrenmek amacı ile iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı aramanızı öneririz.