MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Çağlayan Çelik Güvencesiyle Fiber Minareler

Çağlayan semtinde Çelik Güvencesiyle Fiber Minareler yapılabilmektedir. Bu alanda uzman kadromuz ile en iyi minareleri yapıyoruz. Karadağ Minarecilik firması olarak İstanbul ilinin hangi semtinde olursanız olun, bölgenizdeki camiilerin minarelerinin yapımı konusunda firmamızdan hizmet ve teklif alabilirsiniz.

Çağlayan semtinde Fiber minareler ile kaliteli görünüm, güvenlikli yap ve uygun fiyat sunulmaktadır. Ürün oldukça hafiftir. Betonarme minarelerin yanında %10´luk bile sayılmayacak bir ağırlığa sahip olacak olan fiber minareler, deprem kuşağında olan ülkemiz için süper bir seçenektir. 

KOLAY MONTAJLANABİLİR MİNARELER

Üstelik montajının kolaylığı kadar sökülmesi de rahattır. Dilendiğinde bir yerden alınıp başka bir yere rahatlıkla taşınabilen betonarme minarelerin yanında çok fazla faydası ve yararı bulunan FİBER MİNARELER, aynı zamanda düzenli boya istemez. Akrilik boyalar ile üretim aşamasında boyanan bu minareler tek bir kere boyanmaktadır.  Bakım, tamirat ve tadilat gerektirmeyen minareler için sizde FİBER minare ürünlerini tercih edebilirsiniz.  İbadethaneler için uygulaması yapılacak olan her türlü işe CAMİ MİNARESİ olarak talibiz.

MİNARE USTASI ARA!

Yapmanız gereken web sitemizde yer alan numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşmaktır.  FİBER MİNARE yapımı konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Fiber teknoloji ile üretilen minarelerin tamamlanan işlerini, devam eden işlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Camii minarelerinde en iyi ustaları bünyemizde barındırıyor ve bölgenizdeki iş taleplerinizde en uygun teklifleri herzaman olduğu gibi yine Karadağ Minarecilik veriyor.

Hemen fiber & çelik minare yapımı hizmeti alabilmek için sitemizdeki numaralarımızı arayın ve en uygun fiyatlardan sizlerde hizmet alın.