MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Cami Minaresi İzolasyonu ve Korunması

Camilerin minarelerinin daha uzun ömürlü olması için Karadağ Minarecilik bir çok sistemin gelişmesinde katkı sağlamıştır. En son sistemimiz çelik ve fiber ortaklığı ile meydana getirdiğimiz minarelerdir. Bu minareler camilerde çok daha uzun ömürlü olmakta ve en iyi şekilde hizmetler sunmaktadır. Camilerin eski tip minarelerinde, betonarme minarelerinde zaman içerisinde bir çok sorun beraberinde gelebiliyor. Camilerin minarelerinin izolasyonlarının başarılı yapılması uzun bir süre sorunsuz kullanımına olanak sağlayacaktır. Camileirn yağmur sularına, kara, fırtınaya karşın en önemli noktaları minarelerdir. Minarelerin kardan, sudan nasibini alması kaçınılmazdır. Yaz aylarında da sıcak vurması bazı yapı ekipmanlarının doğa olayları nedeniyle çürümesine neden olur. Bizler ürettiğimiz cami minarelerinde izolasyonlu sistemler kuruyor ve özel bir sistemi sağlıyoruz.

CAMİ MİNARESİNİN KORUNMASI İÇİN NELER GEREKLİ

Camilerin minarelerinin korunabilmesi için minareleri ekyeri olmadan iyi bri şekilde kaplıyoruz. Ek yeri olmadan kapladığımız betonarme minareler uzun ömürlüdür. Geliştirdiğimiz fiber çelik minareler ise çok daha uzun ömürlüdür. Minarelerin su ve neme karşı dayanıklı olması için gerekli adımları atmakta ve yüksek sıcaklıklara, soğuk havalara, doğa olaylarına karşı daha dayanıklı olmalarını sağlamaktayız.

Ürettiğimiz tüm minareler korozyona karşı dayanıklıdır. Sonradan üzerinde uygulama yapılabilen sistemleri hazırlayabilmemiz için bizi arayabilir ve uzman desteği alabilirsiniz. Karadağ Minarecilik olarak üretilen minareler dilediğiniz renklerde boyanabilir.

Karadağ Minareciliğin üretmiş olduğu cami minareleri uzun seneler hizmet verebilir. Sitemizde yer alan projelerimizi inceleyebilir ve bu zamana kadar yapmış olduğumuz bir çok projeyi görselleri ile beraber inceleyebilirsiniz.