MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Cami Minaresi Temizleme ve Bakım İşleri

Karadağ Minarecilik Cami Minaresi Temizleme ve Bakım İşleri konusunda ülkede bir çığır açtı. Bir çok eskiyen, boyası solan cami minaresini bakıma soktu. En uygun fiyatlarla Türkiye´nin en iyi ustaları ile hizmet veriyoruz. Bakım isteyen cami minarelerinin tüm ihtiyaçları için web sitemizde bulunan numaralarımızı arayabilir ve uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. İstanbul ili başta olmak üzere güzide ülkemizin her bir noktasında, en ücra köşelerinde dahi faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Minareni boyat, ömrünü uzat sloganı ile çıktığımız bu yolda, bakımsız minare bırakmama gayretindeyiz. Sizlerde internet sitemizde yer alan projelerimizi inceleyerek son dönemlerde bakımlarını yaptığımız minarelerimize ait görüntülere göz atabilirsiniz. Bazı camiilerimizde temizleme esnasında çekilen videolara da yer verdik. En geniş kapsamlı bilgiye anında erişmek istediğinizde ise sitemizde yer alan Whatsapp hattı yada telefon numarasından uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

MİNARENİ BOYAT & ÖMRÜ UZASIN

Karadağ Minarecilik olarak Türkiye´nin tüm şehirlerinde minare bakımları, yenileme işlemleri, tadilat işlemleri için hizmet veriyoruz. İstanbul merkezli çalıştığımız bir çok şehir bulunmaktadır. Anlık olarak web sitemizde devam eden projelerimizi görebilir ve ayrıca son senelerde tamamlamış olduğumuz minare işlerine de tamamlanmış projeler sayfasından göz atabilirsiniz. Her zaman en kaliteli işleri ortaya çıkarma gayretinde olan ekiplerimiz sizler için ibaadethanelerin minarelerinin yenilenmesinde en uygun teklifleri sunacaktır. Bakımsız olan tüm minarelerin yapımında bizden destek alabilirsiniz. Uzun seneler boyunca İslamiyet´e hizmetlerine devam edecek olan minarelere en uygun teklifleri sağlamaktayız.

Minarelerin ömürlerini daha uzun yıllara yayabilmek adına BOYA BADANA ve TEMİZLİK işlemlerini yapmaktayız.  Sizlerde var olan minarelerinizde tadilat işlemlerini en iyi kadromuza yaptırmak isterseniz cep telefonu ziyaretlerinizden sitemizde yer alan hemen ara butonu ile bize anında ulaşabilirsiniz.

Karadağ Minarecilik firmasının web sitesinde yer alan telefon numaraları aracılığıyla ustalarımız ile anlık olarak görüşme yapabilirsiniz.

Ustalarımız camii minaresi yapımı konusunda çok uzun yıllardır sektörde faal olarak çalışmakta ve uzman kadrosu ile işlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Daha fazla bilgi edinmek ve ustalarımızdan anlık olarak minare bakım teklifleri almak isterseniz sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?