MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Çelik Konstrüksiyon ve Fiber Minareler

Çelik Konstrüksiyon ve Fiber Minareler için kurumsal web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayın ve uzmanlarımızdan profesyonel destek alın.

İSTANBUL İLİ BAŞTA OLMAK ÜZERE Bulunduğunuz illerde Karadağ Minarecilik olarak Fiber minare yapımı konusunda uzman kadromuz hizmetinizdedir. Dilerseniz web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden hemen bilgi alabilir dilerseniz de sitemizdeki bu zamana kadar tamamladığımız işleri PROJELER sekmesinden inceleyebilirsiniz. Kurumsal numaralarımız +90 532 378 16 33 - +90 541 720 65 67 telefonlarıdır. Dilerseniz aramak istediğiniz numaramıza tıklayarak bizi arayabilirsiniz.  İstanbul ili için camiilerin fiber minarelerini yapabilmek amacı ile sizlerin karşısındayız.  Fiber minarelerin betonarme minarelere göre pek çok faydası vardır. Örneğin, fiber minareler boya gerektirmez, fiber minareler biz dönem sonra bakım gerektirmez, fiber minareler bir dönem sonra tamirat gerektirmez.

İSTANBUL ilindeki hizmetlerimizi firma merkezimize yakınlığınız sebebi ile çok kısa süre içerisinde tamamlayabiliyoruz.

İstanbul minarecileri arasında yer alan KARADAĞ MİNARE firması en uygun fiyatlardan artık bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü minareleri sizlere sunuyor.

Özellikle İstanbul ili mahallelerindeki camiiler için az maliyetli ve uzun ömürlü olacak olan bu minareleri Türkiye´nin her yerinde kuruyoruz. En uygun fiyatlara betonarme görünümlü fiber minareleri yaptırabilirsiniz.

TRABZON ili camii minaresi talepleriniz için hemen bizi arayın.