MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Düğmeciler Çelik Minare Üretimi

İhtiyacınız olan her minare türü burada. Karadağ Minare olarak Düğmeciler Çelik Minare Üretimi yapmaktayız. Projeleriniz için beton minare, fiber ve çelik minare teknolojilerini birleştirerek çok uzun ömürlü, asla bakım gerektirmeyen minareler meydana getirmekteyiz.

EYÜP ilçesi DÜĞMECİLER mevkiinde Cami Minare Fiberglass Malzeme Uygulaması İstanbul ili ve çevresinde sizlerin hizmetindeyiz. İstanbul ve çevre illerde, açıkcası siz neredeyseniz KARADAĞ MİNARE ORADA ! 

TÜRKİYE´NİN MİNARECİSİ

Bulunduğunuz illerde Karadağ Minarecilik olarak Fiber minare yapımı konusunda uzman kadromuz hizmetinizdedir. Dilerseniz web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden hemen bilgi alabilir dilerseniz de sitemizdeki bu zamana kadar tamamladığımız işleri PROJELER sekmesinden inceleyebilirsiniz.

Kurumsal numaralarımız +90 532 378 16 33 - +90 541 720 65 67 telefonlarıdır. Dilerseniz aramak istediğiniz numaramıza tıklayarak bizi arayabilirsiniz.   İSTANBUL ili için camiilerin fiber minarelerini yapabilmek amacı ile sizlerin karşısındayız. 

FİBERGLASS MİNARELER

Fiber minarelerin betonarme minarelere göre pek çok faydası vardır. Örneğin, fiber minareler boya gerektirmez, fiber minareler biz dönem sonra bakım gerektirmez, fiber minareler bir dönem sonra tamirat gerektirmez.

Sizlerde ustalarımızla görüşmek ve bu alandaki minareler hakkında çok detaylı bilgiler edinmek isterseniz sitemizde yer alan telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve anlık olarak proje bilgilendirmesi için firmamıza ait sosyal medya hesaplarını facebook veya instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?