MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Fatih İnce Minare Fiberglass Yapımı

Fatih İnce Minare Fiberglass Yapımı hizmetlerinde sizlere ulaşmaktayız. Sitemizden fiber ve çelik minare uygulamalarını hemen inceleyin.

Fiber minare işlemlerinde uygulama işleri sizlere web sitemizde sunuldu, projelerimizi hemen inceleyin ve uzmanlarımızdan sizlere sunulan bilgileri almak adına iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

FİBER MİNARE YAPIMI

Hafif ve Sağlam Fiber Minareler Samsun merkezli firma olan KARADAĞ MİNARECİLİK´te üretilir ve ilinizde ilgili ibadet mekanlarında uygulaması kısa süre içerisinde tamamlanır.  İstanbul ilinin en eski minare ustalarını bünyesinde barındıran ve Türkiye´nin her yerinde uygulamalarını rahatça yapabilen, yıllara meydan okumuş minarelerin imalatcısı olan Karadağ Minare son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile FİBER MİNARE teknolojisine de ayak uydurmuştur.  

KALİTELİ MİNARE USTASI

İSTANBUL ilinde Betonarme minareler konusunda ülkenin en iyi firması olan KARADAĞ MİNARECİLİK, gelişen teknoloji neticesinde birebir orjinal minare görünümünde ve uygulamasında olacak olan fiber minareleri üretim aşamasında akrilik boyalar ile boyamaktadır. Akrilik boya hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, minare her zaman aynı görünümde ve aynı kalitede duracak ve hiçbir zaman boyanmak istemeyecektir.

MİNARE YAPIMI FİYATLARI

Minare yapımı için hemen bizi arayın. Dilerseniz firmamıza ait facebook ve instagram hesaplarını takip ediniz. Bu hesaplar üzerinden bizzat firma ustalarımız ile anlık konuşma yapabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?