MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Gaziosmanpaşa Fiber Minare Uygulama Görüntüleri

Karadağ Minarecilik olarak ülkenin her noktasında sizlerin yanındayız. Gaziosmanpaşa Fiber Minare Uygulama Görüntülerini sitemizden hemen inceleyebilirsiniz.

Fiberglass Minare Yapımı konusunda Karadağ Minare ülke genelinde en geniş kapsamlı ve farklı çeşitlerinin bulunduğu firmamızı arayabilirsiniz.  İstanbul ili ve çevresinde ihtiyaç duyduğunuz ve aradığınız camii minaesi yapımı ustalarının tamamı firma bünyemizde bulunmaktadır.

FİBER MİNARE UYGULAMASI

Karadağ Minarecilik uzun yıllardır camii minaresi yapımı alanında ülkenin eşsiz noktalarında, en ucraa köşesinde dahi minare yapmıştır.  Dilerseniz sitemizde bulunan PROJELER sekmesinden bitirdiğimiz projeleri inceleyebilirsiniz.  Fiberglass Minare  yaptırarak pürüzsüz, tertemiz camii minarelerine sahip olabilirsiniz.

SOLMAZ MİNARE BOYASI

Fiberglass camii minareleri solmaz akrilik boyalar ile üretilmektedir ve asla boya istemez. Betonarme minarenin yanında daha az maliyetli olan bu ürün, yıllar boyunca tadilat, tamirat ve boya istememesi nedeni ile son dönemlerde ülkemizde en fazla tercih edilen minare grupları arasına gelmiştir.

Solmayan boyaya sahip olan minarelerde, uzun ömürlü yapılarda olacak kaliteli işçiliklerin tamamı burada.

Beton minare yapımındaki en iyi projelerin ardından yeni nesil fiber minare yapımında en iyi şekilde sizlerin yanında olduk. Uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyor ve sizler nerede olursa olsun kısa süre içinde içi çelik dışı fiber minareleri yapıyoruz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?