MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Göktürk Camiilere Kısa Sürede Yeni Minare Yapımı

İhtiyacınız olan kısa sürede, uzun ömürlü bir minare mi? Göktürk Camiilere Kısa Sürede Yeni Minare Yapımı konusunda firmamızla hemen irtibata geçebilirsiniz. Karadağ Minarecilik olarak yeni nesil fiberglass minarelerin yapımını ülkemizin heryerinde üstlendik. Kısa süre içerisinde bakım gerektirmeyen, içi çelik dışı fiber minareleri ürettik ve uygulamaya devam ediyoruz.

İSTANBUL ilinde Fiber Camii Minaresi Fiyatları ilgili ili ve çevre illerinde alabileceğiniz firmamız Karadağ Minarecilik ile sizlerin hizmetindedir.  Pürüzsüz camii minarelerine sahip olmak için, ekyerlerinin belli olmadığı tek bir bütünlükte yer alan fiber minareler için Karadağ Minarecilik İstanbul ve Samsun merkezlerinden nerede olursanız olun size ulaşmakta ve uygulamalarını uzun yıllardır  aynı ekip ile yapan firmadır. 

TADİLAT GEREKTİRMEYEN MİNARELER

Beton minarelere göre kafa tutacak olan, yıllar geçse dahi tadilat tamirat ve boya gerektirmeyen orjinal camii minareleri için sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasada yer alan görünümü basit olan fiber minareler ile karıştırmayın, betonarme minareler kadar net ve orjinal olarak uygulaması yapılan fiber minareler istenildiğinde kolay bir şekilde sökülerek başka yerlere monte dahi edilebilmektedir.  Tüm TÜRKİYE´de sadece bire bir betonarme minareler ile aynı görünüme sahip olan FİBER MİNARELER sadece KARADAĞ Markası ile uygulanabilmektedir.

KARADAĞ MİNARECİLİK

Firmamız bu alanda uzun senelerdir faaliyette. Son olarak 2021 senesi itibari ile hayatımıza yeni yeni girmeye başlayan yeni nesil minarelerin üretimlerine ve uygulamalarına tüm Türkiye´de başladı.

Sizlerde uzun seneler boyunca camilerinize hizmet edecek olan fiber minareleri en uygun fiyatlardan firmamızdan temin edebilirsiniz.

Detaylı bilgi edinmek için dilerseniz firmamıza ait olan kurumsal facebook ve instagram hesapları üzerinden ustalarımız ile görüşebilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?