MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Hakkımızda

Cami Minaresi alanında uzman kadrosu ile 1996 yılından bu yana ülkemizin hemen hemen her ilinde siz değerli ziyaretçilerimize talep etmiş olduğu minare hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmuştur. 1996 yılından bu yana minare yapımında bulunan firma çalışanlarımız günden güne gelişmekte ve geleceğe ışık tutan yapılar ortaya çıkarmaktadır.

Karadağ İnşaat & Minare olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız her geçen yıl siz değerli müşterilerimize daha iyi minare sunabilmek adına kendini sürekli geliştirmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Ortaya çıkarmış olduğumuz tüm işlerimizde her zaman daha iyisini ve daha modernini yapmak hedefi ile ilerlediğimizden dolayı, en son işimiz en iyi işimizdir prensibini sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini daima en üstte tutan firmamız yapmış olduğu yapıları en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Hedefimiz her zaman daha iyi ve daha yeniyi takip ederek sizlerin beğenilerine sunan Karadağ Minare, şuanda bulunmuş olduğunuz web sitemiz içerisinde inceleyebilmeniz adına tamamlanan ve devam eden projelerimize de yer vermektedir.

Aynı zamanda fotoğraf ve video galerimiz aracılığı ile yapmış olduğumuz minare uygulamalarına ait görselleri hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Karadağ İnşaat & Minare web sitesinde yayınlanan tüm fotoğraf ve yazılar sadece firmamıza ait olmakla beraber kesinlikle başka firmaların resimleri ve yazılarını kullanmamaktayız.

Sizlerde kaliteli minare hizmetlerimizden yararlanmak ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için, Türkiye´nin neresinde olursanız olun, web sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?