MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Hizmetlerimiz

Çelik ve Fiber Minare Yapımına Başladık. Çelik ve Fiber Minare Projelerimiz İçin BURAYA TIKLAYIN..

Fiber Cami Mukarnas İmalat ve Uygulaması ihtiyaçlarınıza Karadağ Minare olarak çözümler sunmaktayız. Örnek görüntü için BURAYA TIKLAYIN..

Firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her minare yapımı işine aynı özeni göstermektedir. Ülkemizin önde gelen ve en iyi minare ustalarından oluşan Karadağ Minarecilik yapılarında daima kaliteli malzeme seçimi ve minarelerinin şık görüntüsü ile ön plana çıkmış ve sektörün en tanınan firması olmuştur.

Türkiye´nin hangi ilinde olursanız olun, 1996 yılından bu yana işinde uzman ve kendini kanıtlamış bir ekip ile sizlerin hizmetindeyiz. Ülkemizde hemen hemen her ilde yapılarımız ve işlerimiz mevcuttur.

Firmamıza ulaşmanızın ardından sizlere en iyi hizmeti vermek adına daima hazırız. İstenilen ebat ve yüksekliklerde minareler için bizi arayarak anında teklif alabilirsiniz. Minare inşaatı işlerinde bir çok ilde referansı bulunan firmamızın bazı işlerini de şuanda bulunduğunuz web sitesi içerisinden inceleyebilirsiniz.

Her firma ile çalışılmayacak sektörler arasında gelen minarecilik hizmetlerinde en eski ve sektörde en çok bilinen firma olmanın vermiş olduğu özgüven ile sizlere daima en iyi işi en uygun fiyata sunmaktayız. Minare yapımı denilince akla ilk gelen Karadağ Minarecilik firmamıza web sitemizde yer alan irtibat numaralarımız veya mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Cami Minaresi Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?

Tek yapmanız gereken web sitemizin iletişim sayfasında yer alan firma yetkililerimiz ile irtibata geçmek, gelen talepleriniz doğrultusunda aynı gün içerisinde proje ve fiyat teklifinizi tarafımızdan alabilirsiniz.

Minare Külahı Hakkında Bilgi Mı İstiyorsunuz?

Cami minare külahları yapımı, uygulaması hakkında detaylı bilgi ve örnek işlerimiz için hemen bizi arayın. Anında sizleri alanında uzman yetkililerimiz bilgilendirsin.

Hali hazırda olan Cami´nizin etrafında yer alacak Cami Korkulukları yapımı için hiç zaman kaybetmeden bizi arayın. Firmamız cami minaresi yapımı haricinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda cami korkuluk hizmeti de vermektedir.

Kaliteli bir minare yapımı hakkında bilgiler ve cami derneklerinin dikkat etmesi gereken önemli hususlar hakkında
blog makalemizi okumak için lütfen TIKLAYIN..

FİBERGLASS MİNARE GİYDİRME

Fiberglas: cam elyafının - polyester reçine ile ısıtıldıktan sonra kimyasal bir şekilde şekil almasının ardından sertlesmesi sonuncunda elde edilmektedir. Sert ve darbelere göre daha dayanıklı yapısı ile çeliğe karşı 4 kat fazla çekme gücüne sahiptir. Günümüzde gemi yapımından bına yapımına, ev aletleri üretiminden uzay teknolojisine kadar hemen hemen her alanda kullanılmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak ve çağın gereksinimlerine ayak uydurarak, teknolojiyi en güzel şekilde kullanarak, fiberglas minareler yapmakta ve artık mevcut olan beton minareleri fiberglas giydirme yaparak kaliteyi ve görselliği bir arada sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Salih Karadağ ve Mehmet Akın Aydın öncülüğünde; öncelikle minarelerin keşifleri yapılmakta, yerinde incelenmekte ve analizler yapılarak en uygun proje uygulaması hazırlanmaktır.

Öncelikle tasarımlar hazırlanmakta, hayırsever ya da derneklerle istişare edildikten sonra imalat aşamasına geçiş sağlanmaktadır.

Deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte imalatın her aşamasında büyük bir titizlik ve hassasiyetle ürünlerimiz hazırlanmaktadır.  

Bitmiş olan minarelerimiz tırlar vasıtası ile ülkemizin her yerine sevkiyatı yapılmaktadır.
Sevkiyatı yapılan minarelerimizi montaj edeceğimiz yere korunaklı bir şekilde indirmekteyiz.
Montajımızı vinçler yardımıyla ve iş güvenliği kurallarına uyarak gerçekleştirmekteyiz.
Minarelerimizi fiberglas olarak giydirmeye ilk olarak Keşan Çarşı Caminden başlamış bulunmaktayız.

Uzun yıllar bakımı yapılmayan, deformeler oluşan, boyası sürekli akan minareleriniz artık bizimle emin ellerde..
Salih Karadağ – Karadağ Minarecilik olarak biz diyoruz ki ezan okunan her yerde kalitemiz ve tecrübemizle camilerimize hizmet etmekteyiz…

Cami Mukarnas Hizmetimiz ile ilgili bilgi ve görseller için lütfen BURAYA TIKLAYIN..


Camii Korkulukları Hizmetimiz ile ilgili bilgi ve görseller için lütfen
BURAYA TIKLAYIN..

 

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?