MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Kağıthane Temelden Çelik Minare Ustaları

Kağıthane Temelden Çelik Minare Ustaları aramalarınızda rastladığınzı firmamız her türlü cami minaresi yapımı konusunda hizmet verebilmektedir.

Hemen sitemizde yer alan tamamlanan projeler konusunda ve sisteminde yer alan içeriklerimizdeki camiilerimizi görebilirsiniz.

TÜRKİYE´NİN MİNARECİSİ

Ülke genelinde bir çok bölgede ve bir çok ilçede projelerimiz var. Sizlerde bu projeleri inceleyebilir ve sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.  Kağıthane En iyi fiyatlardan fiber minarelerin yapımı amacı ile bizlere ulaştıysanız doğru yerdesiniz. Kağıthane ilçesi ve diğer doğu illerinde yıllardır betonarme minare yapımında en kaliteli işleri sunan firmamız yeni gelişmiş olan ve günümüze en uygun, maliyet ve seneler boyunca bakım gerektirmeyen fiber minareleri sizlere sunmaktadır. 

TEMELDEN FİBER ÇELİK MİNARE YAPANLAR

Üretimini yaptığımız fiber minareler tamamen betonarme minare görünümündedir.  Piyasada bulunan 2.kalite fiber minarelerle karıştırmayın. Yaptığımız işler ekyeri belli olmadan tamamen tek bir yapı görünümünde sunulmakta ve uygulanmaktadır.  Betonarme minarelere nazaran, bakım, tadilat ve tamirat gerektirmeyen bu ürünler için hemen sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kağıthane´de bulunan minare ustalarımız ile kısa süre içerisinde ibadethanelere uzun ömürlü minareler sunuyoruz.