MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Rami Cami Minare Yapımı Fiyatları

Uygun fiyatlarla bölgedeki camiilerin minarelerini yeniden yapıyor veya tadilat işlemlerini sağlıyoruz. Rami Cami Minare Yapımı Fiyatları için sitemizi hemen inceleyin. Firmamız bölgede ve İstanbul ilinin çeşitli ilçelerinde yeni nesil fiber minare teknolojilerini kullanarak ibadethanelerimizi uzun ömürlü minarelere kavuşturmaktadır.

Özel Tasarım Fiber Minare Yapımı ihtiyaçlarınızda Samsun merkezli hizmet veren Karadağ Minarecilik en iyi sonuçları ve görünümleri alacağınız minareleri sunar.  Samsun ilinden Türkiye´nin her yerine uzanan minare yapımı konusunda Türkiye´nin en iyi ustalarını bünyesinde barındıran firmamız, 1 telefon kadar sizlere yakındır.

UYGUN FİYATLI MİNARE YAPIMI

Son dönemlerin en çok tercih edilen minare çeşidi olan FİBER MİNARELERİMİZ, piyasada yer alan görünümleri bozuk, kalitesiz ürünlerin yanında BETONARME MİNARELER ile birebir aynı görünümde ve akrilik boyaları sayesinde en kaliteli şekilde üretimleri gerçekleştirilmiştir.

USTA MİNARECİLER


RAMİ Fiber minareler kararma yapmaz, akrilik boya ile üretildiği için çok ama çok uzun seneler asla boya istemez. Aynı zamanda betonarme minareler ile eşdeğer olmasının yanı sıra, Fiber Minareler tamirat istemez, tadilat istemez, tamamı ile tek bir bütün olarak asla ek yerleri belli olmadan imalatı ve uygulaması yapılan ürünleri hemen sitemiz üzerindeki numaralarımızdan bizi arayarak detaylarını, fiyatlarını öğrenebilirsiniz.  Ülkenin en eski betonarme minarecisi olan KARADAĞ MİNARE teknolojiye ayak uydurarak FİBER MİNARE üretimlerini de yapmaktadır.

Daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlarımızdan camii minaresi için bilgi almak adına bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?