MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Rami Cuma Camiileri Yeni Minare Teknolojisi

Karadağ Minarenin yeni teknolojisi ile tanışın. Rami Cuma Camiileri Yeni Minare Teknolojisi ile tanışmanın tam zamanı. Firmamızın bölgedeki camiiler için bakım gerektirmeyen ve kısa sürede zahmetsiz bir şekilde uygulaması yapılan yeni teknoloji minareleri ile tanışın. İçi çelikten dışı fiberden minareler üretiyoruz.

Camii Fiber Minaresi Yapımı konusunda ülkenin en orjinal betonarme minare görünümüne benzeyen, birebir aynısı olan fiber minare ustasıyız.  İstanbul ili ve çevresinde betonarme minare konusunda yılların tecrübesi olan firmamız, sizler için en uygun fiyatlar ile uygulamalarını yapmaktadır.

MİNARE USTALARI

Kurumsal numaralarımız +90 532 378 16 33 - +90 541 720 65 67 telefonlarıdır. Dilerseniz aramak istediğiniz numaramıza tıklayarak bizi arayabilirsiniz.  Solmayan fiber minarelere artık sahip olmak çok kolay. Üzeri boya istemeyen, uygulama öncesi akrilik boya ile hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilen FİBER MİNARELER temiz ve pürüzsüz olarak ortaya çıkmaktadır.  

FİBER MİNARE USTASI

İSTANBUL FİBER MİNARE taleplerinizde hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımızı arayın, uygun fiyatlarla Türkiye´nin her yerinde en kaliteli minareleri KARADAĞ MİNARECİLİK kalitesi ile sizlere sunmaktayız.  İç kısmı çelikten oluşan ve dış kısmı kalın fiberden oluşan bu minare yapıları çok uzun ömürlü olması ve boya gerektirmeden kendi kendini yeniler yapıda ve görünümde olması sebebi ile son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir.

Sizlerde aklınıza takılan tüm sorunlar için çekinmeden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Uzun ömürlü minarelere sahip olmak isteyen herkesi Karadağ Minarecilik facebook ve instagram sayfalarına bekliyoruz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?