MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Saadetdere Yeni Nesil Cami Minaresi

Saadetdere Yeni Nesil Cami Minaresi yapımı alanında fiber üründen üretilen içi çelik  malzeme olan ve çok uzun ömürlü olan bu hizmet sizlerle..

Fiber minareler ile kaliteli görünüm, güvenlikli yap ve uygun fiyat sunulmaktadır. Ürün oldukça hafiftir. Betonarme minarelerin yanında %10´luk bile sayılmayacak bir ağırlığa sahip olacak olan fiber minareler, deprem kuşağında olan ülkemiz için süper bir seçenektir.  Üstelik montajının kolaylığı kadar sökülmesi de rahattır.

UYGULAMASI KOLAY CAMİ MİNARESİ

Dilendiğinde bir yerden alınıp başka bir yere rahatlıkla taşınabilen betonarme minarelerin yanında çok fazla faydası ve yararı bulunan FİBER MİNARELER, aynı zamanda düzenli boya istemez. Akrilik boyalar ile üretim aşamasında boyanan bu minareler tek bir kere boyanmaktadır.  Bakım, tamirat ve tadilat gerektirmeyen minareler için sizde FİBER minare ürünlerini tercih edebilirsiniz.  Kastamonu ili ve çevresindeki ibadethaneler için uygulaması yapılacak olan her türlü işe CAMİ MİNARESİ olarak talibiz.

FİBER MİNARE YAPIMI

Yapmanız gereken web sitemizde yer alan numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşmaktır.  Bulunduğunuz il ve çevresinden gelecek olan tüm talepleri aynı gün içerisinde değerlendiriyor ve alanında uzman kadromuz ile tüm sorularınızı sitedeki numaralarımızı aramanız dahilinde yanıtlıyoruz.

Cami minaresi hizmetleri için hemen hiç zaman kaybetmeden bize iletişim sayfasında bulunan numaralardan ulaşın.

Karadağ Minare´nin instagram ve facebook sayfalarını takip etmeyi unutmayın.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?