MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Topkapı Çelik ve Fiber Minare Modelleri

İstanbul ilinin heryerinde cami minaresi yapıyoruz. Topkapı Çelik ve Fiber Minare Modellerini sitemizden hemen inceleyebilirsiniz.

Fiber Cami Minaresi Yapımı konusunda geliştirdiğimiz sistemler sayesinde hızlı ve uzun ömürlü cami minarelerini sizlere ulaştırıyoruz.  TOPKAPI Karadağ Minarecilik olarak bu alanda çığır açan yeni projemiz ile, yılların verdiği tecrübeyi de birleştirdik ve sizlere farklı modellerde FİBER MİNARELERİ sunduk.

GENİŞ KAPSAMLI CAMİ MİNARESİ YAPIMI

Uzun ömürlü olan fiber minareleri tercih ederek sizlerde ibaadethaneler için en doğru tercihi yapmış olursunuz.  Dilerseniz betonarme, dilerseniz fiber minare işlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. Minare denilince Türkiye´de tek marka olarak bilinen KARADAĞ Minare sizlere en iyi hizmetleri ulaştırmaktadır.  İstanbul ili ve çevresinde sizlerden gelen talepleri değerlendirmek ve sizlere en iyi seçenekleri sunmak bizim görevimiz.

Detaylı bigi almak için incelemekte olduğunuz sayfanın iletişim sayfasında bulunan numaralarımızı arayarayabilirsiniz.

MİNARE USTALARI

Camilerinizin minarelerinin yapımı için en iyi hizmetleri sizlere sunuyoruz. Firmamız minare anlamında projelerinin tamamını sizlere sunmaktadır. Sitemizde tüm projelerimiz öncesi ve sonrası görüntüleri bulunmaktadır.

Facebook ve instagram hesapları üzerinden firmamıza ulaşım sağlayabilir ve bizzat ustalarımızla görüşme yapabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?