MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Yedikule Fiber Klas Minare Yapımı

İstanbul ilinin en büyük minare yapımı firmasıyız. Yedikule Fiber Klas Minare Yapımı işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Doğru yazılışı Fiberglass olan ancak arama terimlerinde Fiberklas minare işlemleri çok fazla olan bu proje hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fiber Minare Yapan Firmalar arasında ülkenin en iyi minarelerini yapan firma KARADAĞ MİNARECİLİK uygun fiyatları ile sizlere ulaşmaktadır. İncelediğiniz web sitemizde yer alan projeler sekmesine tıklayarak dilerseniz çelik minareleri, fiber minareleri inceleyebilirsiniz. 

FİBER KLAS CAMİ MİNARESİ

Karadağ Minarecilik fiber malzemelerden camii minarelerini üretmektedir. Daha ekonomik olarak fiyatlarla yaptırabileceğiniz bir sistemdir.  İstanbul ilinde fiber minare yaptırmak isteyen herkes hemen web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir.

Fiber minare ürünleri asla kararmazdır. Ayrıca akrilik boya uygulaması olduğu için fiber minarenin üzeri diğer betonarme minarelerdeki gibi boya istememektedir. Ayrıca ekyeri sorunları ile karşılaşmak da mümkün değil, fiber minarelerin özel sistemlerinin yerleştirilmesi ile minare tamamen pürüzsüz çıkacaktır.  Diğer bir deyiş ile tertemiz bir minareye Camiilerimiz sahip olacaktır. 

TÜRKİYE´NİN EN İYİ MİNARE USTALARI

Bölgenin en iyi fiyatlarını sunacak olan Karadağ Minarecilik sizlere bir telefon kadar yakın. Dilerseniz web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Instagram ve Facebook sayfalarımızdan ustalarımız ile konuşabilirsiniz. Minare ustalarına görüşebilmek için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Karadağ Minare firmasından en uygun fiyatları alın.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?