MÜŞTERİ HATTI
0532 378 16 33

Yenikent Fiberglass Camii Minaresi Yapımı

Yenikent Fiberglass Camii Minaresi Yapımı işleri Karadağ Minareciliğin yeni nesil minare teknolojisi ile yapılmaktadır. Bulunduğunuz şehir ve ilçe neresi olursa olsun firmamız kısa süre içerisinde minarelerinizi oluşturmakta ve sizlere bakım gerektirmeyen kaliteli minareler sunmaktadır.

Fiber mianre sistemlerinde günümüz şartlarına uygun olarak 1. kalite malzemeden üretilmiş olan, ekyeri asla dışarıdan bakıldığında belli olmayan, bir dönem sonra boya, bakım, tadilat ve tamirat gerektirmeyen FİBER MİNARELERİ geliştirdik.

ÖZEL FİBERGLASS MİNARE

Geliştirmiş olduğumuz bu ürünler yıllara meydan okuyacak şekilde tasarlanmıştır. Betonarme minarelerine nazaran çok daha hafif olan bu fiber minare çeşidi deprem kuşağındaki ülkemizde son dönemlerde en fazla tercih edilen ürünler arasındadır.  Estetik görünümü, ekonomik oluşu ve çağdaş görünümü sayesinde FİBER MİNARE bulunduğunuz illerde en iyi fiyatlardan firmamız tarafından üretilebilmektedir.  İstanbul ili ve çevresinde bulunan sizler için ideal fiber minare fiyatlarını sunabilmemiz adına hemen incelediğiniz web sayfamızın iletişim sayfasını ziyaret edebilir ve bizi arayabilirsiniz. 

FİBER MİNARE PROJELERİ

Dilerseniz de incelediğiniz sitemizde PROJELER sekmesini tıklayabilir ve yapımı tamamlanan, Tamamlanmış Camii Minaresi Projelerini inceleyebilirsiniz.  Sizlerde aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için Karadağ Minarecilik firmamıza iletişim sayfasında bulunan numaralar üzerinden ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz camii minaresi yapımı alanında, oldukça fazla senedir hizmet veren bir ekipten oluşmaktadır.

Karadağ Minarecilik firmasının facebook veya instagram hesaplarını takip altına alarak sizlerde fiberglass minare teknolojisine dair görüntüleri inceleyebilir ve direk ustalarımızla konuşabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
Karadağ Minarecilik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?